Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Łopuszno – na sprzedaż i na wynajem Łopuszno

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

25 zł/m²36,72 m² 918 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Adres: ul. Natalii Żurowskiej - Machałowej 13, łopuszno Powierzchnia: 36,72 m2 Liczba pomieszczeń: 3 Grunt: dz.ewid. nr 422/5 o pow. 607 m2 , dz. ewid. nr 422/20 o pow. 444 m2 Cena: 25 zł /m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal usługowy umeblowany Kielce

Na Stoku,Kielce(Łopuszno + 29 km)

38,02 zł/m²60,50 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam ofertę lokalu usługowego na wynajem w interesującej okolicy Osiedla Na Stoku w Kielcach! Lokal o powierzchni 60m2 usytuowany na parterze Pasażu Na Stoku 50b dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Towarowa

Dolna Kamienna II,Skarżysko-Kamienna(Łopuszno + 46 km)

17 zł/m²87,20 m² 1 482 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal zlokalizowany w miejscowości Skarżysko - Kamienna przyul. Towarowej 62. Przedmiotem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł85,60 m² 11 448,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro verto nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal przy ul. Klonowa 67 w apartamentowcu z 2019 roku nadający się na działalność usługową, handlową lub biuro. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce(Łopuszno + 29 km)

37,97 zł/m²27,60 m² 1 048 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul. Paderewskiego 43/45. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Kolejowa

Włoszczowa(Łopuszno + 23 km)

14 zł/m²185,32 m² 2 594 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w budynku dworca pkp Włoszczowa przy ul. Kolejowej 4. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Dworcowa

Sędziszów(Łopuszno + 45 km)

15,49 zł/m²32,85 m² 509 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowana w Sędziszowie przy ul. Dworcowej 25 Przedmiotem najmu jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Turystyczna

Chełmce(Łopuszno + 17 km)

3 777 000 zł1 255,70 m² 3 007,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż obiekt usługowy położony w Chełmcach, gmina Strawczyn, powiat kielecki. Na obiekt składają się: budynek główny, dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Strawczyn

Strawczyn(Łopuszno + 12 km)

36,90 zł/m²100 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o pow. ok. 100 m2 zlokalizowany przy ruchliwej ulicy w Strawczynie. W skład lokalu wchodzą na parterze: sala sprzedaży, 2 pomieszczenia biurowe, w piwnicy:.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Kolejowa

Centrum,Koniecpol(Łopuszno + 44 km)

20,04 zł/m²296 m² 5 931 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokale w budynku dworca kolejowego w Koniecpolu przy ul. Kolejowej, na działce o nr. ew.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Łopuszno,świętokrzyskie

1 190 000 zł300 m² 3 966,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - trzykondygnacyjny budynek położony w samym sercu miasta Łopuszno, na ulicy Rynek. Budynek zlokalizowany jest w obszarze zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Przedborska

Łopuszno,świętokrzyskie

23 zł/m²40 m² 920 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o pow. 40 m2 w centrum Łopuszna, szczególnie na działalność gastronomiczną. Lokal składa się z zaplecza kuchennego (15 m2), sali konsumpcyjnej (20 m2) z bufetem oraz 2 wc.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.